خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

ردیاب آهنربایی ارزان

 

ردیاب آهنربایی ارزان 03C یکی از ردیابهای آهنربایی پرفروش ردیاب یو.ال.سی است که با استفاده از آن می توانید براحتی خودرو یا موتور سیکلت یا هر گونه متحرک دیگران یا خود را ردیابی بکنید. استفاده از این ردیاب آهنربایی بسیار ساده است و تنها کافی است که سیمکارت را داخل آن بیاندازید و آنرا به محل مورد نظر بچسبانید. به این صورت شما می توانید ردیابی خود را شروع کنید.

فروش ردیاب آهنربایی در واحد فروش ردیاب، یو.ال.سی بصورت حضوری یا غیر حضوری امکان پذیر است. در صورتیکه تمایل دارید نسبت به خرید حضوری اقدام کنید لطفا ساعت حضورتان را با شماره ذیل هماهنگ بفرمایید:

 

موارد استفاده از ردیاب آهنربایی ارزان

 1. در صورتیکه امکان نصب ردیاب روی خودرو ندارید. که اغلب در مواردی است که می خواهید خودروی دیگران را ردیابی بکنید.
 2. در صورتیکه چندین خودرو دارید و برای هر کدام از آنها بصورت موقت نیاز به ردیابی دارید. برای مثال اشخاصی که خودرو اجاره می دهند و نمی خواهند روی تک تک آنها ردیاب وصل بکنند می توانند از ردیاب آهنربایی استفاده نمایند.
 3. در صورتیکه دارای تجهیزاتی مانند کمپرسور، اکسپندر و یا کالاهایی بزرگی که قابل دزدیدن هستند و... دارید و این امکان را ندارید که روی آن ردیاب نصب بکنید. می توان برای  مشاهده وضعیت مکانی یا پیدا کردن آن هنگام دزدیده شدن از ردیاب آهنربایی استفاده کرد.

قیمت ردیاب خودرو آهنربایی ارزان

قیمت ردیاب خودرو آهنربایی با توجه به مشخصات و کارآیی دستگاه بسیار متفاوت است. قیمتهای این دستگاه از 950.000 تومان ارائه می شود تا 2.300.000 تومان و یا حتی بالاتر!

علت تفاوت قیمت بسیار به پارامترهای زیادی بستگی دارد. که موارد ذیل از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار در قیمت گذاری این دستگاه هستند:

 • نوع دستگاه
 • باطری ردیاب
 • ابعاد و اندازه دستگاه
 • کیفیت دستگاه

نوع دستکاه تاثیر بسزایی در قیمت گذاری ردیاب آهنربایی دارد چرا که شرکت سازنده با توجه با قطعاتی که برای تولید آن بکار می برد، برای مثال نوع چیپست، نوع آنتهای داخلی نوع سوکتها و غیره قیمتهای مختلفی را ارائه می دهد. برای مثال مشاهده می شود که ردیابهای کاملا یکسان چه از لحاظ ساخت و چه از لحاظ ظاهر قیمت های کاملا متفاوتی دارند.

از طرف دیگر با توجه به اینکه باطری در این گونه از ردیابها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، و شاید بیشترین تاثیری که در قیمت این نوع ردیابهای وجود دارد مربوط است به نوع باطری و میزان شارژی که نگه میدارد. هرچه ظرفیت باطری این ردیابها بیشتر باشید قیمت بالاتری خواهند داشت. برای مثال ردیاب آهنربایی ULC03C دارای دونوع باطری 2500 . 5000 میلی آمپر است اما قیمت آنها حدود 40 درصد با یکدیگر فرق دارند. لذا هنگام خرید ردیاب آهنربایی بایستی به این نکات توجه بشود.

ابعاد و اندازه دستگاه نیز از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت ردیاب می باشد و علت آن این است که هر چه دستگاه ظریف تر و کوچکتر باشد تکنولوژی ساخت آن هم بسیار بالاتر خواهد رفت. چرا که بایستی از قطعات کوچکتر با تکنولوژی بالاتری و دستگاه های اسمبلر گرانتر در تولید استفاده کرد.

کیفیت دستگاه نیز عامل بسیار تعیین کننده ای در قیمت ردیاب آهنربایی دارد و علت آن هم این است که با توجه به اینکه شرکتهای مختلفی در این زمینه در حال تولید ردیاب هستند اما تعداد کمی از آنها می توانند دستگاه با کیفیت تولید کنند که بتوان به آن گارانتی معتبر داد و مصرف کننده از مصرف آن راضی باشد.

با توجه به نکاتی که ذکر شد، بهترین ردیاب آهنربایی که توسط ردیاب یو ال سی ارائه شده است ردیاب آهنربایی ULC03C است که در شکل ذیل عکس آنرا مشاهده می کنید.

ردیاب آهنربایی ULC03C دستگاهی است بسیار با کیفیت که با ابعاد و اندازه بسیار کوچک خود می تواند ردیابی بسیار خوبی را به کاربر ارائه بدهد. این دستگاه دارای باطری 5000 میلی آمپر است که میتوانید ردیابی بصورت آنلاین ارائه بدهد و برای مدت 15 الی 20 روز بصورت دائم شارژ نگه دارد. این ردیاب پرفروش ترین ردیاب سال ردیاب یو ال سی است و قابلیت های بسیار فراوانی دارد. شما می توانید مشخصات این ردیاب آهنربایی را در صفحه مربوط به آن مشاهده کنید.

 

 

ردیاب آهنربایی نظامی ULC03C دارای امکانات بالایی است که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. پشتیبانی از سیمکارتهای ایرانسل و همراه اول
 2. ردیابی قوی با دقت و سرعت بالا
 3. مقاوم در برابر آب و رطوبت(ردیاب ضد آب آهنربایی)
 4. باطری پر قدرت داخلی برای ردیابی مدت طولانی مدت
 5. دارای سنسور ضربه و ارسال هشدار ضربه
 6. قابلیت شنود
 7. قابلیت کنترل از طریق پیامک
 8. دارای نشانگر های ال ای دی جهت نمایش وضعیت کاری ردیاب
 9. ارسال و نمایش اطلاعات موقعیتی بصورت آنلاین
 10. ذخیره مسیرهای پیموده شده تا 2 ماه گذشته
 11. نمایش سرعت مسیرهای پیموده شده تا 2 ماه گذشته
 12. نمایش میزان شارژ باطری داخل نرم افزار
 13. دارای نرم افزار ردیابی برای ویندوز و مک
 14. دارای نرم افزار ردیاب برای Android و IOS
 15. دارای قابلیت تعریف حصارهای امنیتی و هشدار به مالک جهت ورود یا خروج از این حصارهای امنیتی
 16. امکان تعریف شماره های اضطراری تا 4 عدد

از انواع دیگری از ردیاب آهنربایی می توان به ردیاب شخصی آهنربایی نیز اشاره کرد که به اختصار به آن ردیاب شخصی نیز گفته می شود. این ردیاب ها بیشتر برای ردیاب حیوانات و افراد سالمند استفاده می شود.

مشخصات این ردیاب به شرح ذیل است :

 1. ضد آب بودن
 2. قابلیت تعریف ژئوفنس(محدوده محیطی)
 3. قابلیت شنود محیط اطراف
 4. قابلیت تماس اضطراری و تماس دو طرفه
 5. نمایش میزان شارژ باطری داخل نرم افزار
 6. قابلیت تماس دو طرف
 7. ابعاد بسیار کوچک

ابعاد و اندازه این ردیاب بسیار کوچک است و در حدود ابعاد و اندازه های قوطی کبریت است. این ردیاب یک سیمکارت ایرانسل یا همراه اول نیاز دارد تا بتواند براحتی بکار بیوفتند.

 

علت گرانتر بودن ردیاب آهنربایی نسبت به ردیابهای معمولی چیست؟

ردیاب آهنربایی بخاطر داشتن باطری داخلی گرانتر از ردیاب های معمولی نصب می باشد. بخاطر این ردیاب ها عمدتا در مواقعی استفاده می شوند که امکان نصب و سیم کشی وجود ندارد، لذا مجهز به باطری هستند. از طرفی چون در محیط های باز نصب می شوند و بایستی ضد آب باشند. این دوعامل یعنی داشتن باطری داخلی و ضد آب بودن باعث می شود که ردیاب آهنربایی نسبت به ردیابهای معمولی قیمت بالاتری داشته باشند.

مدت زمان شارژ ردیاب آهنربایی چقدر است؟

مدت زمانیکه ردیاب آهنربایی خودرو شارژ نگه می دارد به باطری و میزان مصرف، و تنظیماتی که برای آن انجام می دهید بستگی دارد. برای مثال در صورتیکه دستگاه استفاده نکنید برای مدت 1 سال باطری آن ذخیره خواهد داشت. در صورتیکه بخواهید بصورت 24 ساعته از آن استفاده کنید، دستگاههایی که دارای باطری 5000 میلی آمپر هستند برای مدت 15 الی 20 روز و دستگاه هایی که دارای باطری 10000 میلی آمپر هستند برای مدت 30 الی 35 روز بصورت آنلاین کار می کند. البته همگی این اعداد و اقرام ممکن است تا 3 الی 5 روز در طول مدت کارکرد بخاطر عمر مفید ردیاب آهنربایی کم یا زیاد بشوند.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/7/24

آخرین تغییرات :10/16/2019 12:00:00 AM