خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

الف) هزینه مصرف ریالی ردیاب در ماه چه مقدار می باشد؟

هزینه مصرف اینترنت سیستم های ردیاب بطور کلی بسیار ناچیز بوده وحداکثر ماهانه به میزان 1000 تومان می باشد. لذا هزینه های ماهانه سیمکارت ردیاب، وشارژ آن بسیار پایین است.

ب)آیا لازم است برای سیمکارت داخل ردیاب بسته اینترنتی تهیه گردد؟

خیر، چرا که اولا بسته های اینترنتی دارای محدودیت زمانی می باشندو لذا بعد از اتمام مدت زمان بسته اینترنت بصورت آزاد توسط اپراتور محاسبه می گردد. لذا بهتراست بسته خریداری نشود و از اینترنت خط بصورت مستقیم استفاده شود.

ج) آیا امکان ردیابی خودرو در تمامی کشور امکان پذیر می باشد یا خیر، درصد صحت اطلاعات چقدر است؟

در پاسخ بایستی گفت با توجه به شدت سطح سیگنال جی اس ام منطقه که ردیاب در حال کار در آن محل در حال کار است، میزان آنلاین بودن ردیاب نیز متغییر است، و لذا بنا به تجربه در محیط های شهری درصد آنلاین بودن ردیاب 95 درصد و در محیطهای برون شهری 85 درصد می باشد.

د) دقت ردیاب و موقعیت یابی آن در خصوص خودرو به چه میزان می باشد؟

با توجه به این موضوع که قطعات استقاده شده در ردیاب های این شرکت، از نوع غیر نظامی می باشد، خطای بین 2 الی 7 متر در موقعیت یابی و 3 الی 5 درصد در تشخیص میزان سرعت قابل قبول بوده و این خطاها بیشتر اوقات در زمان راه اندازی ردیاب ایجاد شده و بعد از راه اندازی آنها این مقادیر به صفر میل می کنند.

ه) از چه نوع سیمکارتی بایستی استفاده کرد؟

با توجه به پوشش سراسری اکثر اپراتورهای در سطح کشور، سیمکارتهای ایرانسل و همراه اول ترجیح داده می شوند، اما ترجیح استفاده برای سیمکارت، سیمکارت اعتباری ایرانسل می باشد. چون هزینه های دیتای آن از دیگر اپراتورها کمتر است.

و)اقدامات قبل از نصب سیمکارت چیست؟

اکثر اوقات شرکت سیمکارت خام به کاربران می فروشد تا بعد از دریافت نسبت به انتقال سند آن به نام خود اقدام نمایند. بعد از دریافت سیمکارت و فعال سازی آن، سیمکارت آماده قرارگیری داخل ردیاب را دارد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.