خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

ردیاب
توضیحات : ردیاب شخصی QB
برند: ULC
تاریخ اضافه کردن به فروشگاه : 1398/7/24
قیمت : 8,500,000 ريال
توضیحات بیشتر : ردیاب شخصی
دسته بندی : ردیاب شخصی
زمان تحویل : 2 ساعت بعد از سفارش - فقط شهر تهران
امتیاز محصول :

ردیاب شخصی کیوبیت

ردیاب شخصی ردیابی است که برای ردیابی افراد، کودکان، سالمندان و حتی حیوانات مورد استفاده قرار می گیرد. ردیاب شخصی کیوبیت، محصول 2019 کمپانی کانکاس می باشد. همانطور که از دیگر محصولات این شرکت بر می آید، طراحی آن بسیار ساده و کاربردی است.

 

برای خرید و مشاوره جهت خرید این دستگاه می توانید با شماره 02176703054 تماس بگیرید.

ردیاب شخصی، ردیاب انفرادی، ردیاب شخصی ارزان قیمت، ردیاب شخصی کوچکمانند آنچه که در تصویر مشاهده می کنید، ردیاب شخصی و کودک مدل qbit با استفاده از درگاه یو اس بی 3 شارژ می شود. از نقاط قوت طراحی این ردیاب کوچکی آن است که ابعاد آن 45 در 45 در 16 میلیمتر است و بیانگر ابعاد بسیار مناسب برای یک ردیاب شخصی می باشد. وزن این محصول نیز کمی بیشتر از 40 گرم می باشد، یعنی هم وزن یک قوطی کبریت کوچک!

زمان حالت خوابیده(standby) این دستگاه در حدود 3 الی 4 روز کاری است و شرکت سازنده زمان فعالیت (working time) این دستگاه را 3 روز با شرط ارسال اطلاعات هر 10 دقیقه، بیان کرده است. زمان قابل پشتیبانی این دستگاه برای شنود محیط اطراف 2 ساعت است و برد شنود آن 3 متر، که دربین این گونه محصولات زمان کاملا مناسبی می باشد.

 

ردیاب شخصی و متعلقات آن

این ردیاب کوچک شخصی، دارای شارژر 12 ولت، دفترچه راهنما، سیم شارژر و یک عدد بند اتصال است و در مشخصات شارژر این دستگاه 12 ولت 1 آمپر ذکر شده که بیانگر توان مصرفی پایین این ردیاب خواهد بود.

 

ردیاب شخصی کیوبیت

همانطور که در تصویر بالا می بینید، محل قرارگیری سیمکارت در پشت دستگاه قرار دارد و همینطور محل ورودی صدا را نشان داده شده است. در وسط دستگاه نیز دکمه ای تعبیه شده که بتوانید توسط آن هنگام نیاز به هشدار سریع، آن را بفشارید و نسبت به ارسال هشدار به شماره های از قبل تعیین شده، پیامک بفرستید یا تماس بگیرد. این دستگاه قابلیت ارتباط دو طرفه را دارد. یعنی شما می توانید به شماره این ردیاب زنگ بزنید و مکالمه دو طرفه داشته باشید.

بند آویز این دستگاه بسیار قوی است و نسبت به کشش بسیار مقاوم است. شما می توانید این دستگاه را در جیب کودک بگذارید یا می توانید این آنرا در کیف کودک قرار بدهید. همچنین با استفاده از بند آویز آن می توانید دستگاه را به گردن حیوانات خانگی خود متصل کنید تا در مواقع لزوم ردیابی انجام بدهد. ردیاب شخصی qbit توانسته با توجه به ابعاد کاربرانی زیادی را بخود جلب بکند.

ردیاب کودک

همانطور که در شکل پایین مشاهده می کنید، این ردیاب شخصی دارای باطری بسیار کوچکی است و محل قرار گیری سیمکارت آن نیز پشت این باطری تعبیه شده است.

ردیاب سالمندان

برای مشاهده ابعاد و اندازه و مقایسه حدود این ردیاب، به عکس پایین دقت کنید و تا متوجه شوید که ابعاد آن چقدر کوچک است.

ردیاب شخصی کوچک

از امکانات این ردیاب به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

  1. ضد آب بودن
  2. قابلیت تعریف ژئوفنس(محدوده محیطی)
  3. قابلیت شنود محیط اطراف
  4. قابلیت تماس اضطراری
  5. هشدار کاهش باطری از طریق نرم افزار یا پیامک
  6. قابلیت تما دو طرف
  7. ابعاد بسیار کوچک

از معایبی که می توان برای این ردیاب نام برد، این است که این ردیاب بخاطر ابعاد کوچکش، ظرفیت باطری کمی دارد و لذا دوره شارژ کردن آن نسبتا کم است. ولی خوب در مجموع نسبت به دیگرمحصولات ارزیابی خوبی دارد.

بعد از نصب ردیاب به روی متحرک خود، نرم افزار ردیابی این دستگاه روی سرورهای این شرکت فعال می شود. برای راه اندازی این دستگاه باید با شماره هایی که در بخش تماس با ما بیان شده است تماس بگیرید تا نسبت به راه اندازی آن دستگاه اقدامات لازم صورت بگیرد.

برای خرید ردیاب شخصی مخفی می توانید با ما از طریق شماره 02176703054 در ارتباط باشید. همچنین برای دانلود برنامه ردیاب شخصی می توانید به بخش دانلودها مراجعه بکنید.

 

 

 

 

 

هنوز نظر ثبت نشده است!

محصول مشابه ای وجود ندارد!