خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

ردیاب خودرو چیست

ردیاب خودرو(ردیاب ماشین)؛ جی پی اس خودرو(جی پی اس ماشین) یا ردیاب ماهواره ای خودرو، در واقع دستگاهی است که بعد از کار گذاشتن آن در داخل خودرو، می توان خودرو را ردیابی کرد. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد، تولید کنندگان متنوعی ای از قبیل تولید کننده گان چینی، اروپایی و آمریکایی دارند. که البته در بازار ایران بهترین نوع هایی که ارائه می شوند، انواع چینی آن است. البته برندهای مختلف اروپایی نیز وجود دارد که اغلب به دلیل نداشتن شرکت پشتیبان یا تامین کنندگان مناسب نمی توانند توانایی تمام و کمال یک ردیاب را ارائه دهند.

البته لازم به ذکر است که تولید کننده گان چینی از قدرت خوبی برای تولید ردیاب خودرو برخوردار هستند و انواع و اقسام آنها را با گارانتی های شرکت های ایرانی در بازار ایران مشاهده می کنیم. وب سایت  یو ال سی جی پی اس  با استفاده از توان متخصصان خود و با ارائه برند ulc در ایران که برندی انگلیسی-چینی است توانسته گوی رقابت را از دیگر شرکت ها برباید و رضایتمندی بیشتری از مشتریان خود دریافت کند.

در ادامه  مواردی را که هنگام خرید ردیاب لازم است در نظر داشته باشید ذکر می کنیم و امیدواریم بتواند در تصمیم گیری و انتخاب شما بهترین نتیجه را داشته باشد. اگر نیاز به مشاوره تلفنی هم دارید می توانید برروی شماره 02176703054 کلیک کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید.

از مزایای ردیاب خودرو می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. پیدا کردن موقعیت خودرو بصورت آنلاین توسط مالک خودرو با استفاده از نرم افزار ردیاب تحت اندروید و IOS
 2. برد ردیاب بصورت نا محدود است و در سرتاسر ایران کاربران می توانند خودرو خود را ردیابی کنند
 3. با استفاده از ردیاب خودرو کاربر در مواقع لزوم امکان خاموش کردن خودرو را بصورت آنلاین دارد
 4. با استفاده از ردیاب خودرو و ارسال اطلاعات روی سرور امکان نگهداری اطلاعات مسیر خودرو برای مدت طولانی(2 تا 6 ماه) وجود دارد
 5. با استفاده از ردیاب خودرو کاربر امکان شنود آنلاین داخل خودرو خود را دارد و با استفاده از نرم افزارهای رکوردر امکان ضبط صدا را دارد
 6. نصب ردیاب خودرو بسیار ساده است و با استفاده از متخصصین ulcgps این کار برای تمام خودروها امکان پذیر است

 

نحوه کارردیاب خودرو (ردیاب ماهواره ای) چگونه است؟

ردیاب خودرو یا همان ردیاب ماهواره ای خودرو، همگی سیمکارت خور هستند و به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم بندی می شوند.

ردیاب خودرو آنلاین

عملکرد ردیاب خودرو آنلاین یا در اصطلاح ردیاب آنلاین خودرو، به اینصورت می باشد که بعد از نصب سیمکارت داخل دستگاه ؛ دستگاه بصورت آنلاین اطلاعات را به روی سرورهای ردیابی شرکت ارسال می کند. سپس، کاربر می تواند با استفاده از نرم افزاری که توسط شرکت روی گوشی نصب می گردد، بصورت آنلاین به سرورهای شرکت متصل شده و نسبت به ردیابی خودروی خود اقدام کند. در شکل ذیل نحوه نمایش موقعیت خودرو روی گوشی را مشاهده می کنید.

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو آفلاین

ردیاب خودرو آفلاین در واقع ردیاب های قدیمی هستند که با پیامک کار می کند. این نوع ردیاب بسیار پر هزینه بوده و نسبت به ردیاب خودرو آنلاین دارای هزینه های به مراتب بیشتری دارد. البته استفاده از این ردیاب ها در حال حاضر منسوخ شده است ولی در بعضی از وب سایت های اینترنتی فروش آن ادامه دارد. وب سایت ulcgps فروش این ردیاب ها را بکلی متوقف کرده است و دیگر این قبیل ردیابها را ارائه نمی دهد.

 

بهترین ردیاب خودرو کدام است؟

با توجه به سوالات مکرر و متداول کاربران عزیز وب سایت در خصوص این که بهترین ردیاب خودرو کدام است، وب سایت ulcgps راهنمایی انتخاب بهترین خودرو را در اختیار کابران عزیز قرار می دهد. برای اتنخاب بهترین ردیاب خودرو لازم نیست زیاد جستجو کنید چرا که اساس کار همه آنها تقریبا یکسان است. در انتخاب بهترین ردیاب خودرو لازم است تنها نکات ذیل رعایت شوند.

 1. از شرکتهایی خریداری کنید که دارای سابقه و روزمه خوبی در فروش ردیاب دارند چرا که خیلی از کسانی که در زمینه ردیاب فعالیت می کنند بعد از مدتی فعالیت خود را متوقف می کنند و مشتریانشان بعد از مدتی سردرگم می شوند.
 2. گارانتی ردیاب بایستی حداقل یکساله با تعهد تعویض باشند.
 3. خدماث ثانویه با قیمت مناسبی ارائه دهند.
 4. حتما دارای پلتفرم ردیابی فارسی باشد.
 5. نرم افزار ردیابی متعلق به شرکت باشد و سرورهای ردیاب در ایران باشد.

وب سایت ulcgps با سابقه 10 ساله خود، همواره تمامی نکات بالا را رعایت کرده و همواره سعی در ارائه خدمات بهتر به کاربران عزیز باشد.

قیمت ردیاب خودرو از چه مقداری شروع می شود؟

قیمت ردیاب خودرو نیز بایستی به گونه ای باشد که اولا نسبت به محصول مناسب باشد و ثانیا با دیگر تامین کنندگان قابل مقایسه باشد. برای دیدن لیست قیمت ردیاب خودرو اینجا کلیک کنید. توجه فرمایید قیمتهای ردیاب خودروهای داخل وب سایت قیمت های مصرف کننده می باشد. همکاران محترمی که می خواهند بصورت تعداد خرید کنند لطفا با شماره 76703054 یا شماره همراه 09123030230 تماس بگیرید.

 

قیمت های ذیل قیمت مصرف کننده نهایی می باشد.

ردیاب خودرو جی تی 06 ان

ردیاب خودرو مدل  gt06n قیمت 800.000 تومان

 

 

ردیاب خودرو مدل جی تی 06 اف

ردیاب خودرو مدل  gt06f قیمت 920.000 تومان

 

ردیا خودرو ای تی 25

ردیاب خودرو مدل et025 قیمت 650.000 تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده :حمید حصاربانی

تاریخ انتشار : 1398/1/14