خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

ردیاب موتور سیکلت

 

ردیاب موتور سیکلت بهترین گزینه برای ایجاد امنیت برای موتورسیکلت شما می باشد. ردیاب موتورسیکلت نسبت به ردیاب خودرو دارای ابعاد و اندازه های کوچک تر و قیمت ارزان تری است. همین مزیت یعنی قیمت فروش ارزانتر و کوچک بودن باعث می شود که خرید ردیاب برای موتور سیکلت بصرفه باشد.

برای مشاوره خرید با شماره 02176703054 تماس بگیرید.

قیمت ردیاب موتور: 5.100.000 ریال

برای مشاهده ردیاب های دیگر موتور اینجا کلیک کنید.

ردیاب موتور سیکلت

چرا ردیاب موتور سیکلت؟

با رشد جمعیت انسانها و تعداد خودروها در ابر شهرهایی مانند تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز، شیراز و غیره شاهد مشکلات جدیدی در امر حمل و نقل هستیم که از آن جمله می توان به مساله ترافیک اشاره کرد. شاید ترافیک نسبت به دیگر معضلات این شلوغی جمعیت بیشتر به چشم بخورد. اما در این بین، وسایل دیگری هستند که به کمک ما می آیند، مانند موتور سیکلت!!!! البته با مزایا و معایبی که همگی به آن واقف هستیم. جدا از بحث ایمنی سرنشین موتور، بحث امنیت آن نیز که، هدف ما بررسی آن هست مهم می باشد. با توجه به اینکه هر چیز ارزشمندی نیاز به حفاظت دارد این وسیله نقلیه نیز ارزشمند هم از این حیث مستثنی نیست. چرا که با توجه به تغییر قیمت کالاها علی الخصوص قیمت موتور، این تجهیزات نیز، نسبت به قبل بیشتر در معرض نگاه های شوم دزدان قرار گرفته است. پس در اینجا نیاز به وسایل امنیتی موتور نیز اهمیت ویژه ای پیدا می کند. برای حفظ امنیت این وسیله نقلیه نیز راهکارهایی وجود دارد که موثرترین آنها نصب ردیاب ارزان می باشد. آن هم به این دلیل که در صورت دزدیده شدن آن، براحتی می توانید آنرا پیدا بکنید.

البته این نکته را نیز بایستی مد نظر داشت که این ردیاب خودرو تنها کاربرد امنیتی ندارد بلکه شرکتهایی هستند که توسط آن می توانند، کنترل نفرات و خودروها و موتورهای و کلا وسایل نقلیه سازمانی خود را در دست داشته باشند و نسبت به تردد های و مسیرهای پیموده شده توسط نفرات شرکتشان آگاهی کامل داشته باشند.

 

ردیاب موتور سیکلت

 

دزدگیر جی پی اس دار موتور سیکلت، بهترین راه حل برای بالا بردن امنیت

مالکین موتور همواره نگران حفظ امنیت وسیله خود هستند و همین موضوع را همیشه هنگام تماس با مجموعه یو ال سی جی پی اس مطرح می کنند. برای پاسخ به نیاز این مشتریان عزیز سیستم جی پی اس موتورسیکلت را ارائه می دهد. این مجموعه با در نظر گرفتن این موضوع که این وسیله نقلیه دارای ابعاد بسیار کوچکتری نسبت به خودرو دارد ردیاب خودرو کوچکی را در نظر گرفته است به نام ردیاب S003. این دستگاه ردیاب ابعاد و اندازه های بسیار کوچکی دارد و قابلیت ردیابی موتور بصورت آنلاین را دارد. همینطور کاربر می تواند موتور خود را توسط این ردیاب خاموش بکند بطوریکه یه هیچ عنوان روشن نشود. از هر لحاظ که به این ردیاب نگاه بکنید، چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ ابعاد بسیار مناسب است.

 

 

ردیاب موتور سیکلت ULC هم آن چیزی است که لازم دارید.

شما با استفاده از ردیاب موتور سیکلت یو ال سی می توانید امنیت موتور سیکلت خود را تامین کنید.

چرا باید از ردیاب موتور سیکلت استفاده کرد؟

هنگامیکه چیزی از دارایی های ما گم می شود، همواره ذهن جستجوگر مال باخته به دنبال پیدا کردن آن است. حالا فرض کنید آن چیز به سرقت برود. دیگر ذهن بسیار آشفته خواهد شد که نه تنها بتواند آنرا پیدا بکند بلکه بتواند سارق آن را هم دستگیر بکند. البته این خیلی خوب است ولی نیاز به کمی هزینه کردن دارد. و آن هم استفاده از ردیاب موتور سیکلت است. یعنی در صورتیکه وسیله نقلیه شما به سرقت رفت و به سیستم ردیاب ULC-S003 مجهز بود، شما می توانید با استفاده از نرم افزاری که یو ال سی در اختیار شما قرار می دهد مرکب خود را ردیابی بکنید و محل دقیق آنرا پیدا بکنید. روش کار هم به اینصورت است که بعد از نصب ردیاب، به شما آدرس سایت ردیابی داده می شود که از طریق آن نرم افزار موبایل را روی گوشی خود نصب می کنید. سپس با استفاده از نام کاربری و رمزی که از شرکت دریافت می کنید، وسیله خودتان را ردیابی می کنید.

 

ردیاب موتور سیکلت

 

اصلی ترین خصوصیات ردیاب موتور سیکلت!

ردیاب موتور بایستی دارای خصوصیات منحصر به فردی نسبت به ردیاب خودرو باشد. چرا هنگام نصب ردیاب خودرو، نصاب با مشکلات زیادی مواجه نیست. برای مثال یکی از این مشکلات می تواند محل کارگذاشتن ردیاب باشید که در خودرو این جا بسیار راحت پیدا می شود. اما در موتور جای بسیار کمی برای نصب ردیاب وجود دارد و از این حیث ردیاب بایستی ابعاد کوچکی داشته باشد.

 

قدرت سی پی یو یا پردازنده ردیاب بایستی بالا باشد!

با توجه به ابعاد کوچک ردیاب موتور، از لحاظ الکترونیکی نیز از قطعات کوچک استفاده شود و هرچه ابعاد ردیاب کوچکتر باشد، قدرت پردازنده ردیاب نیز کمتر می شود. اما هنر ردیاب S003 این است که با ابعاد بسیار کوچکی که دارد، قدرت پردازشگر آن کم نشده است و براحتی و با سرعت تمام می تواند موتوری که روی آن نصب شده است را ردیابی کند.

ردیاب موتور سیکلت
ردیاب موتور سیکلت

ردیاب موتور سیکلت ULCS03T از بهترین ردیاب های موتور سیکلت می باشد. برای اطلاعات بیشتر روی لینک ذیل کلیک کنید.

ردیاب موتور سیکلت
ردیاب خودرو
ردیاب خودرو ULCGT06N

ردیاب خودر مدل جی تی 06n یکی از بهترین و پرفروشترین ردیابهای حال حاضر در ایران است. برای اطلاعات بیشتر روی لینک ذیل کلیک کنید.

ردیاب خودرو

 

 

ابعاد جی پی اس موتور سیکلت

 

 

 

نکات مهم هنگام نصب ردیاب موتور سیکلت

 

دستگاهی است که داخل موتور سیکلت قرار می گیرد، و بعد از نصب نسبت به ردیابی آن اقدام می کند. این ردیاب خودرو، بایستی بطور ماهرانه ای داخل موتورسیکلت نصب شود تا در مواقع خطرناک بتواند کارآیی خود را داشته باشد و غیر قابل دیدن باشند. این ردیاب ها، سیمکارتی هستند و بعد از نصب موقعیت موتور را به سرور ارسال می کنند. همچنین لازم به ذکر است که این محصول با توجه به اینکه در محیط خارجی نصب می شود، امکان شنود کردن ندارد و لذا امکانات شنود برای این محصول تعبیه نشده است.

برای خرید ردیاب موتور سیکلت اینجا کلیک کنید.

ردیاب موتور سیکلت بایستی دارای ابعاد و اندازه کوچک باشد. موتور سیکلت به دلیل اینکه جای کمی برای تعبیه ردیاب دارد. لذا به این دلیل ابعاد و اندازه ردیاب بایستی کوچک باشد.

همچنین به دلیل اینکه باطری موتورسیکلت دارای ظرفیت پایینی است، بنابراین بایستی مصرف برق کمی هم داشته باشد.

در بازار ایران از ردیاب موتور سیکلت ارزان یا ردیاب مخفی ارزان بسیار تبلیغ می شود، اما به دلیل اینکه این ردیاب ها دارای کیفیت پایینی می باشند، در بسیارب موارد باعث می شوند که باطری موتورسیکلت خیلی زود خالی بشود.

ردیاب موتور سیکلت بایستی نصب آسانی داشته باشد بنابراین بایستی سیم کشی کمی لازم داشته باشد.

ردیاب موتور سیکلت به دلیل اینکه بیشتر در معرض محیط خارجی می باشد، و در معرض آب باران قرار دارند، نصب آنها باید به دقت انجام بپذیرد. چرا که در غیر اینصورت این وسیله بسیار زود خراب شده و غیر قابل استفاده می شوند.

در بازار دزدگیر جی پی اس دار موتور، نیز تبلیغ می شود، اما در واقع چنین چیزی وجود ندارد، و تنها ردیاب و یا تنها دزدگیر وجود دارد.

وب سایت یو ال سی جی پی اس با توجه به نیازمندی هایی که در بازار ایران در خصوص ردیابی موتور سیکلت وجود دارد، ردیاب GT06 را جهت نصب بر روی موتور سیکلت پیشنهاد می کند. برای دیدن مشخصات این ردیاب موتور سیکلت اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول در مورد ردیاب موتور سیکلت

  1. میزان دقت ردیاب موتور سیکلت چقدر است؟
  2. آیا نصب ردیاب موتور سیکلت نیاز به سیم کشی دارد؟

 

 

میزان دقت ردیاب موتور سیکلت چقدر است؟

ردیاب موتور سیکلت از لحاظ کارآیی با ردیاب خودرو هیچ تفاوتی ندارد. لذا در صورت نصب آن روی وسیله خود دقت آن مانند دقت دیگر ردیاب های می باشد و خطای آن در محیط باز کمتر از یک متر می باشد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی ای در این زمینه برای شما نباید وجود داشته باشد.
 

آیا نصب ردیاب موتور سیکلت نیاز به سیم کشی دارد؟

یکی از سوالات متداولی که شما عزیزان پرسش می کنید این است که آیا نصب ردیاب موتور سیکلت نیاز به سیم کشی دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال بایستی گفت که نصب ردیاب موتور سیکلت نیاز به سیم کشی خاصی ندارد و براحتی میتوان آنرا روی موتور سیکلت نصب و راه اندازی کرد. اما نصب آن بایستی توسط نصاب ماهر صورت بگیرد تا خطری برق کشی موتور شما را تهدید نکند.

 

وزن و ابعاد ردیاب موتور سیکلت چقدر است؟

وزن ردیاب موتور سیکلت در حدود 150 گرم است و ابعاد آن در حدود 120 در 25 در 10 میلی متر است که از لحاظ ابعادی نیز بسیار کوچک می باشد. البته ردیابهای خودرویی نیز برای ردیاب های موتو سیکلت مورد استفاده قرار میگیرد. که از لحاظ سایز و وزن کمی بزرگتر هستند

ردیاب موتور سیکلت ضد آب است؟

در اکثر مواقغ ردیاب موتور سیکلت باید ضد آب باشد ولی در مواردی نیز که ضد آب نیستند براحتی با استفاده از کیسه و چسب و یا پک های زیپ دار می توانیم آنرا ضد آب بکنیم. البته در بازار پکهایی وجود دارند که کاملا ضد آب هستند و توسط آنها نیز ردیاب را ضد آب می توان کرد.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/3/10

آخرین تغییرات :5/31/2019 12:00:00 AM