خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

نصب ردیاب خودرو

 

نصب ردیاب خودرو، و بهترین محل نصب ردیاب خودرو همواره جزء سوالات متداولی است که کاربران از ما می پرسند. در این مقاله سعی بر آن شده است که تمامی پرسش ها در زمینه محل مناسب نصب جی پی اس خودرو را ارائه بدهیم. در ابتدا به طرح چند پرسش متداول در این زمینه می پردازیم و در نهایت راهکارهای مناسب آنها را ارائه خواهیم داد.

برای مشاوره رایگان جهت خرید و نصب ردیاب خودرو با شماره 02176703054 تماس بگیرید.

مشخصاتی که لازم است قبل از نصب ردیاب خودرو بدانید!

ردیاب ماشین یا متداولا جی پی اس ماشین، در واقع دستگاهی است که توسط آن، کاربر می تواند خودرو خود را ردیابی کند. تقریبا تمام جی پی اس های ماشین سیمکارت خور هستند. قبل از اینکه شروع به نصب ردیاب خودرو نمایید لازم است یک سیم کارت ایرانسل و یا همراه اول تهیه گردد. برای نصب ردیاب خودرو روی ماشین بایستی ولتاژ کاری ردیاب را بدانید. ردیاب های خوب از ولتاژهای 8 تا 36 ولت پشتیبانی می کنند، و بدون نیاز به مبدل 24 به 12 ولت براحتی روی خودروهایی مانند کامیون وتریلی نصب می شوند.

از نکات دیگری که هنگام نصب ردیاب خودرو بایستی به آن توجه کرد، این است که آیا ردیاب خودرو دارای آنتن داخلی است یا خارجی، درصورتیکه ردیاب دارای آنتن داخلی باشد نیازی به سیم کشی آنتن ندارد ولی در صورتیکه ردیاب خودرو دارای آنتن خارجی باشد بایستی آنرا در ستون جلو خودرو نصب کرد.

 

 

 

آموزش نصب ردیاب خودرو

نصب ردیاب خودرو، حتی برای آن دسته از افرادی که با سیستم سیمکشی خودرو آشنایی کمی هم دارند بسیار ساده است. اکثرا، دستگاه ردیاب خودرو (جی پی اس خودرو) برای کار کردن نیاز به برق حداقل 12 ولت دارد. و آن چیزی هم که در خودرو زیاد پیدا می شود سیم برق است. البته از هر سیمی که داخل خودرو است نمی توان استفاده کرد. بعد از اینکه سیمکارت را تهیه کردید، مطابق با جهت نمایش داده شده در دفترچه راهنمای نصب ردیاب جی پی اس ماشین، آنرا داخل ردیاب وارد کنید. عمدتا، این دستگاه gps ماشین دارای 4 سیم می باشد، سیمهای قرمز و سیاه سیم های تغذیه ردیاب خودرو هستند. مشکی را به بدنه ماشین(زیر پیچ های زیر فرمان) و قرمز را به سیمی از سیمهای خودرو که دارای برق 12 ولت همیشگی است، بایستی نصب کرد. سیم ACC ردیاب بایستی به سیم ACC خودرو نصب شود تا دستگاه جی پی اس متوجه روشن شدن خودرو بشود. همچنین سیم دیگری هم وجود دارد که سیم رله است وعمدتا به رنگ زرد است. این سیم به رله قطع کن خودرو متصل می شود. تا در مواقع لزوم ، ردیاب خودرو، برق اصلی خودرو را قطع نماید.

در صورتیکه هنگام نصب ردیاب با مشکلی مواجه شدید، می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را راهنمایی بکنیم. برای ارتباط با نصاب ردیاب خودرو با شماره 02176703054 تماس بگیرید.

محل نصب ردیاب خودرو(جی پی اس خودرو)

بهترین محل نصب ردیاب خودرو، بطور کلی جایی است که نتوان به راحتی آنرا پیدا کرد، اما پیشنهاداتی که وب سایت ulcgps در این خصوص می دهد، عبارتند از:

  1. در خودروهای سواری ایرانی مانند پژو، پراید، 206 و کلا محصولات ایران خودرو و سایپا، بهترین محل نصب ردیاب خودرو زیر فرمان است. چرا که هم برق در آنجا وجود دارد و هم فضای کافی برای نصب ردیاب. اما در صورتیکه نیاز به حفاظت بیشتری نسبت به ردیاب وجود داشته باشد، می توان در محل های دیگری مانند داخل درب خودرو، پشت سیستم پخش خودرو و یا در قسمت صندوق عقب نیز ردیاب را کار گذاشت. البته در مورد آخر نیاز به سیم کشی برق دائمی وجود دارد.
  2. در خودروهای خارجی مانند برندهای هیوندای، بنز و بی ام و و ...، با توجه به حساسیت مالکین این خودروها نسبت به عدم ایجاد تغییرات در سیم کشی برق، پیشنهاد می کنیم انشعاب برق از سر باطری گرفته شود. اما محل هایی که قبلا ذکر شده اند همچنان قابل نصب هستند.
  3. در مورد سیم کشی برای موتور سیکلت، بخاطر اینکه موتور سیکلت دارای فضای بسیار محدودی است بنابراین بهترین محل پیشنهادی نصب ردیاب موتور سیکلت کنار باطری موتور می باشد.

هنگام نصب ردیاب خودرو توجه به بستن ردیاب بصورت کاملا محکم بسیار حائز اهمیت است. چرا که در صورت عدم بستن محکم، ممکن است هنگام راه رفتن خودرو دستگاه ردیاب سروصدا ایجاد کند و باعث لو رفتن محل پنهان کردن آن شود. همانطور که در شکل پایین مشاهده می کند، در صورتیکه دستگاه را در محل های نشان داده شده نصب بکنید، به مراتب می توانید امکان پیدا شدن ردیاب را کمتر و کمتر بکنید.

 

با توجه به اینکه جی پی اس خودرو، دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند، بنابراین مراجعه کنندگانی که در زمینه نصب ردیاب خودرو سوالاتی دارند بایستی در ابتدای امر نوع وسیله نقلیه خود را بیان بکنند تا مناسب ترین و بهترین ردیاب خودرو را به آنها پیشنهاد بدهیم.

نصب ردیاب خودرو چقدر زمان لازم دارد

نصب ردیاب خودرو توسط کارشناسان ردیاب یو ال سی در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. اما بصورت متداول نصب ردیاب خودرو حدود 1 ساعت زمان لازم دارد. البته شما هم می توانید این ردیاب خودرو را نصب بکنید. البته ممکن است مدت زمان نصب ردیاب توسط شما کمی طور بکشد.

 

نحوه استفاده از جی پی اس خودرو

برای استفاده از جی پی اس خودرو، با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و از مشاوره های تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت بکنید.

چگونه بفهمیم ماشین جی پی اس دارد و چگونه جی پی اس خودرو را غیر فعال کنیم!

برای پیدا کردن ردیاب خودرو و غیر فعال کردن جی پی اس خودرو، چند تا عمل باید انجام داد. در صورتیکه جی پی اس خودرو توسط فردی انجام شده باشد که از طرف شما مجاز به این امر نبوده، در ابتدا بایستی محل نصب شدن ردیاب خودرو را پیدا کنید. در صورتیکه با سیم کشی ردیاب خودرو آشنا نمی باشید، می توانید با ما تماس بگیرید تا ما برای شما محل نصب ردیاب خودرو را تشخیص دهیم و آنرا پیدا بکنید. این عمل باید با رعایت سکوت کامل صورت بپذیرد، چرا که ممکن است شنود ردیاب خودرو نیز فعال شده باشد و باعث بشود پیدا کردن ردیاب لو برود. بعد از اینکه محل نصب ردیاب پیدا شد باید سیم برق آنرا قطع کرد اما هنوز کار تمام نشده است. چرا که اکثر ردیاب ها دارای باطری داخلی هستند و با قطع برق آن ممکن است کاملا قطع تشده باشد. بعد از قطع برق باید با کلید روشن یا خاموش کردن ردیاب، آنرا خاموش کرد و سیم کارت آنرا از داخلش بیرون آورد. با این کار جی پی اس خودرو کاملا غیر فعال شده و دیگر قابلیت ردیابی ندارد.

نصب ردیاب خودرو در تهران( نصب ردیاب خودرو در محل)

نصب ردیاب خودرو در تهران توسط تیم یو ال سی بصورت رایگان انجام می گیرد و در صورت خرید ردیاب از این شرکت، شما می توانید از این خدمات بهره مند بشوید. همینطور این شرکت برای نصب خودرو در شهرستان های دیگر نیز دارای نمایندگی می باشد.

قیمت و هزینه نصب ردیاب خودرو(ردیاب ماشین) و آموزش نحوه استفاده از ردیاب خودرو در وب سایت یو ال سی جی پی اس رایگان است.

برای نصب ردیاب خودرو در مشهد اینجا کلیک کنید.

برای نصب ردیاب خودرو در شیراز اینجا کلیک کنید.

برای نصب ردیاب خودرو در اصفهان اینجا کلیک کنید.

برای نصب ردیاب خودرو در تبریز اینجا کلیک کنید.

برای نصب ردیاب خودرو در کرج اینجا کلیک کنید.قیمت و هزینه نصب جی پی اس خودرو در کرج رایگان است و فقط هزینه ایاب و ذهاب به مبلغ 200.000 ریال به هزینه دستگاه اضافه می گردد.

جهت آموزش نصب ردیاب خودرو بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی شما می توانید با شماره تلفن های مندرج ذیل تماس بگیرید و با تعیین وقت قبلی نسبت به حضور در کلاسهای آموزش نصب gps حضور بیابید.

پيدا كردن محل نصب ردياب خودرو چگونه است؟

از روش های پیدا کردن ردیاب خودرو، گشتن داخل خودرو است و از نشانه های نصب ردیاب داخل خودرو این است که سیم هایی که اکثرا در بخش زیر فرمان هستند ممکن است برای گرفتن برق زخمی شده باشند. به هرحال پیدا کردن ردیاب خودر توسط نصابان ماهر ما قابل انجام است و در صورتیکه نسبت به نصب ردیاب ماشین داخل خودروی خود مشکوک هستید می توانید با ما تماس گرفته و این کار را به ما بسپارید.

 

برای خرید ردیاب خودرو(ردیاب ماشین) شما می توانید با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا بطور مستقیم با شماره 02176703054 در ارتباط باشید.

برای دیدن لیست قیمت ردیاب خودرو اینجا کلیک کنید.

محل نصب ردیاب خودرو کجاست؟

بهترین محل نصب ردیاب خودرو، در بخشهای پشت کروز خودرو، زیر فرمان خودرو، صندوق عقب و همچنین ستونهای خودرو مکانهای مناسبی هستند. در بهترین حالت محل نصب ردیاب خودرو پشت کروز می باشد. چرا که هم دارای سیم های برق هستند و همچنین امکان مخفی کردن آن ساده تر از محل های دیگر است.

آیا دستگاهی برای پیدا کردن ردیاب خودرو وجود دارد؟

برای پیدا کردن ردیاب داخل خودرو دستگاه خاصی وجود ندارد. در بازار سیگنال یاب هایی به عنوان دستگاه پیدا کردن ردیاب خودرو بیان می شود اما این دستگاه ها تنها کاری که انجام می دهند این است که سیگنال جی اس ام را پیدا می کنند که اصلا ارتباطی با پیدا کردن ردیاب ندارد. چرا که سیگنال ردیاب بصورت بسیار کوتاه است و شاید در حالت ایستاده کلا سیگنالی نداشته باشند. اما برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که آیا ردیابی روی خودرو شما نصب شده است یا خیر باید با کارشناسان نصب ردیاب یو ال سی مشاوره کنید تا ما برای شما ردیاب را پیدا بکنیم.

دیاگرام سیمکشی برق ردیاب چگونه است؟

داخل هر دستگاه ردیاب راهنمایی وجود دارد که سیمکشی برق آن وجود دارد. بعد از خریداری دستگاه با استفاده از دیاگرامی که وجود دارد براحتی می توانید نسبت به نصب ردیاب خودرو اقدام کنید.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/7/24

آخرین تغییرات :10/16/2019 12:00:00 AM